13.06.2010

Dermalogia'dan Hediye var

Geçen gün iş yerimde bilgisayar başında çalışıyorum işlerin yoğun olduğu dönemler bugünler. Birden hizmetlimiz elinde bir paketle geldi. Ebru hanım bu sizin dedi. Alla alla dedim acaba bir yerden aldıım ürünmü vardı. Genelde kargoyla gelen paketim çok olur ama hepsi beklemeli olur. Bunu beklemiyordum ki nerden nerden derken paketi açtım birde baktım Dermalogia. Aaaaaa dedim süper. Orjinal boy Dermalogia Daily Mikrofoliant.
Ürünün özellikleri ise pirinç bazlı enzim toz, mikro düzeyde eksfoliasyon gerçekleştirerek ciltte anında ve gözle görülür bir şekilde daha yumuşak ve daha parlak bir görünüm sağlar. Toz su ile temas ettiğinde aktifleşir. Papain, Salisilik Asit ve Pirinç enzimleri ölü derileri mikro düzeyde temizlerken cildi yumuşatır ve aydınlatır. Aspergillus, Greyfurt ve Meyankökü'nden oluşan Cilt Aydınlatıcı Kompleks ton farklılıklarını dengelemeye yardımcı olur. Yeşil Çay, Gingko ve Kolloidal Yulaftan oluşan karışım cildi sakinleştirirken, daha temiz ve ferah bir cilt sağlar.
Yarım çay kaşığı Daily Microfoliant'ı nemli ellerinize alın ve su ile krem kıvamına gelene kadar köpürtün. Tüm yüze dairesel hareketlerle göz çevresini koruyarak uygulayın. Bir dakika kadar masaj yapın ve durulayın. Multi-Active Toner veya Soothing Protection Spray ve önerilen Dermalogica Nemlendiricisi ile devam edin.
Piyasa fiyatı 150 TL