23.08.2011

HEDİYE - Tween, İFW için geri sayıma başladı! ve Davetiyeler Bu Blogda


Yetkililerle Görüşmem sonucunda yoğun istek olduğu için defileye sadece bir kişiye davetiye verebiliyoruz. Ve Kazanan kişi Okan rumuzlu arkadaşımız. Davetiyesi mailine e-davetiye olarak gönderilecektir.


Yorum sayısı az olduğu için yetkililerden haber bekliyorum. 4 kişiye birden davetiye vermek için o yüzden sonuç açıklaması gecikti kusura bakmayın.


İstanbul Fashion Week’in ilk günü olan 7 Eylül 2011 Çarşamba günü, Beyoğlu TRT Tepebaşı Otoparkı’nda saat 21.00’da yapılacak olan Tween defilesine dünyaca ünlü bir isim de katılacak.

Dünya çapında en popüler dizilerden biri olan “True Blood”ın yakışıklı oyuncusu Joe Manganiello defilede podyuma çıkacak.
Örümcek Adam, One Tree Hill, How I Met Your Mother, CSI Miami gibi çalışmalarda rol almış olan, birçok ünlü derginin kapaklarını süsleyen son dönemlerin popüler aktörü Manganiello, Tween koleksiyonuyla Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

Ve Muhteşem defile ve Joe Manganiello'yu görmek için davetiye veriyorum. bir şanslı kişiye defile davetiyesi veriyorum bunun için yapmanız gerekenler

  • Bloğumun izleyici olmanız gerekiyor hemen sağdaki kutucuktan “Bu siteye katılın” butonu ile izleyici olmanız.
  • Joe Manganiello kimdir? kısaca yorum olarak yarın saat 24.00 a kadar yorum olarak yazmanız.
  • 1 adet tek kişilik davetiye kimin olacak diye beni takip etmeniz gerekerecek

Herkese Bol Şans!...