30.01.2012

Golden Rose Doğal Serisi - Bazıları Doğal Sever

2012 yılı makyaj modasında Golden Rose ürünleri ile çarpıcı bir etki yaratırken, “doğala dönüş trendi”ne uyum sağlayıp pırıltılı bakışlar, pürüzsüz bir ten ve taze görünümünüz ile de yılın en dikkat çekici kadını olacaksınız.

Renkli kozmetik trendine yön veren kozmetik markası Golden Rose, 2012 makyaı olarak belirlenen “doğala dönüş trendi” ile yeni bir akıma öncülük edecek.

Kaşların özgür bırakıldığı, gözlerin ve dudakların ön plana çıktığı 2012 yılı makyaj modasına damgasını vuracak tozpembe, Nil yeşili ve bebek mavisi gibi tropik pastel renkleri, Golden Rose’un ürün gamında bulunan ürünlerle güzelliğinize yansıyacak.





 
Kusursuz Görünüm İçin “Çıplak Makyaj” 
“Çıplak Makyaj” trendi 2012 yılının makyaj modasını oluşturan en önemli unsurlardan biri olacak. Hızlı ve kolay yapılan, cilde doğal ve taze bir görünüm kazandıran “çıplak makyaj”ın en dikkat çekici özelliği “kusursuz görünüm”. “Kusursuz Güzellik” sloganıyla Dünya kadınlarının renkli kozmetik öncüsü Golden Rose’un ürünleri ile bu trende kolaylıkla uyum sağlayabileceksiniz.
 Çıplak makyajda doğal güzelliği vurgulamak çok önemli. Allık kullanmadan, fondöten ve  pudra ile cildinizi kusursuz görünüme kavuşturmak “çıplak makyaj”ın en önemli adımı.
 Doğal tonlardaki renkleriyle cildinizle bütünleşen Golden Rose Liquid Powder Mineral Fondöten, kısa sürede cildinizi mükemmel bir görünüme kavuşturacak. Kalıcı ve suya dayanıklı yapıya sahip Golden Rose Liquid Powder Mineral Fondöten, formülündeki Jojoba ve Macadamia Nut gibi yağlarla cildinizi nemlendirirken, SPF15 ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden de koruyacak. Fiyatı ise sadece 23.70 TL.
 Golden Rose Pressed Powder’ın kadifemsi ve yumuşak yapısı ile doğal güzelliğinizi vurgulayarak, makyajınıza kusursuz bir zemin hazırlayabilirsiniz. Homojen yapısıyla cilde kolayca yayılan, ipeksi dokusuyla cildinizi güneşe karşı koruyan ve 10 renk seçeneğine sahip Golden Rose Pressed Powder’a 23.00 TL ‘ye sahip olabilirsiniz.  
Doğala Dönüş Trendinde Canlı Gözler 
Sezon modası nötr renk seçeneklerinden oluşan Golden Rose Silky Matte Touch Eyeshadow, 14 farklı tonda rengi ile gözlerinize canlı bakışlar kazandıracak. Daha etkili bir görünüm elde etmek istiyorsanız, alt göz kapağınızın içine de ten rengi kalem çekerek daha derin bakışlar yaratabilirsiniz. İpeksi dokusu ve 14 farklı renk seçeneğiyle Golden Rose Silky Matte Touch Eyeshadow’a 9.50 TL’ye sahip olacaksınız.
2012 yılı makyaj trendlerinde göz makyajı, hem doğal hem de çarpıcı bakışlar yaratmak üzerine kurulu. Kirpiklerinizde 12 kata kadar dolgunluk ve uzunluk yaratacak Golden Rose Wonder Lash Maskara ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Göz kavisine uygun üretilen özel tasarım fiber fırçası ile kirpiklerinizi hiç olmadığı kadar dolgun gösterecek Golden Rose Wonder Lash Maskara’nın fiyatı 19.90 TL 

Golden Rose Beauty Ultra Diamond Volume Lipgloss’un 105 numaralı şeffaf rengiyle dudaklarınız kusursuz görünümünüzü tamamlayacak. Golden Rose Beauty Ultra Diamond Volume Lipgloss’un fiyatı 13.20 TL

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından, parfümerilerden satın alabileceğiniz Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.