11.04.2012

EDITORIAL - Burberry, 2012 İlkbahar/Yaz Brit koleksiyonu ile karşınızda


2012 Burberry BritKoleksiyonunu incelerken gördüm kü ben tam bir burberry aşığıyım. Her koleksiyonda biraz daha aşık oluyorum bu markaya. Bu koleksiyondan seçtiklerim ise mükemmel yine özellikle örgülere, önden düğmeli elbiselerine bayıldım. Bütün koleksiyon süper ama ben bu iki modelden en çok beğendiğim modeli alacağım sanırım. Burberry Brit koleksiyonunu incelerken eminim sizde benim gibi düşüneceksiniz...

2012 İlkbahar/Yaz kadın giyim Brit koleksiyonunda, elbiselere sıkça rastlanırken, cepli kargo pantolonlar da koleksiyondaki yerlerini alıyor. Koleksiyonda ön plana çıkan unsuru ise askeri detaylar oluşturuyor. Bir çok ünlünün ve modayı yakından takip eden kişilerin tercihi olan Burberry, kadın Brit koleksiyonunda yer verdiği çanta ve aksesuar ürünleri ile 2012 İlkbahar/Yaz aylarına iddialı bir giriş yapıyor. Burberry Brit ayrıcalığı ile sezonda yer alan bluz, gömlek, ceket, trençkot ve parka modelleri; deri ve süet detaylar ile kendine değer veren ve modayı takip eden bayanlara, hem hafta sonları hem de iş sonrası hayatlarında vazgeçemeyecekleri rahatlığı 2012 Yaz aylarında da sunmaya devam ediyor.

Koleksiyonunda yer verdiği modeller ve renkler ile sadeliğin adı olan Burberry, Brit koleksiyonunda yer alan bal rengi, indigo, kül rengi, gül pembesi, patlıcan moru, parlak bergamot, lacivert, yeşil, bej, gri tonlarını birleştirdiği maskulen kesimli modelleri sayesinde, 2012 İlkbahar/Yaz sezonunda modaya yön veren markalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor.