25.06.2012

Bliss Canlandırıcı Oksijen Maskesi - Triple Oxygen Instant Energizing Mask

Cilt bakımıma önem verdiğimden bundan önceki bir çok yazımda bahsetmiştim. Bundan sonraki bir çok ürün tanıtımlarını kendi deneyimlerim ve kendi çektiğim fotolarla yapmaya karar verdim.


Bugün sizin için seçtiğim ürün Bliss Canlandırıcı Oksijen Maskesi - Triple Oxygen Instant Energizing Mask 

Mükemmel bir ürün. Maskeyi kullandıktan sonra cildiniz parlıyor ve harika bir görünüm kazandırıyor. cildinizin nefes aldıgını hissediyorsunuz.  Maske Jel formlu ve hava ile temas ettikten bir süre sonra köpürmeye başlıyor çok hızlı şekilde yüze uygulanması gerekli ve köpürme durana kadar maske ciltte tutuluyor… Açığa çıkan oksijen molekülleri ve detoks etkili formülü ile leke ve ton farklılıkları olan cansız ve yorgun cildi, anında aydınlatmaya ve canlandırmaya yardımcı oluyor İnce çizgi ve yaşlılık belirtilerini azaltıyor her cilt tipine uygun ve cildi rahatsız etmeyen hafif bir yapısı var o yüzden hassas ciltlerde sorunsuz olarak kullanabiliyor...

Nasıl mı kullanılıyor temizlenmiş ıslak cilde sürülüyor ve köpürmenin durması bekleniyor bu da 5dakika civarında sürüyor. Sonra durulayıp cilde uygun tonik ve nemlendirici uygulanıyor ve bunu haftada en fazla 3 sefer yapabiliyorsunuz.

Bliss ürünlerini Boyner Magazalarından veya Online olarak Boyner sitesinden alabilirsiniz

Fiyatı: 185TL