21.06.2012

Yaz Hediyesi - Paul's Boutique Şeffaf Çanta

Kazanan Arkadaşım Pınarr adlı yorum sahibi kişi olmuştur. Kendisini tebrik ediyorum. Mail gönderdim kendisine, cevaplarsa sevinirim. Geri dönüş olmadığı takdirde ikinci bir çekilişle yedek talihli seçilecektir.

 

İşte Bu haftanın İlk hediyesi Bugün Yani uma günü başlayan ve Haftaya Pazar son bulacak hediye için herkes hazırmı?

Hediyenizi Asos'dan seçtim ve şuan sipraiş verdim yolda geliyor... Çekiliş sonuçlanan kadar elimizde olacağı için hemen talihlisine teslim edeceğim..

Bu harika şirin mi şirin çantanın sahibi kim olacak çok merak ediyorum. Herkese şimdiden başarılar diliyorum.
Paul Boutique by Bu Molly çanta şeffaf bir poliüretan kumaştan hazırlanmış edilmiştir.Ayrıntıları şunlardır: zip üst kapama, ikiz kapmak bir zip üst iç altın tonlu damızlık detaylandırma, bir çok cazibesi anahtarlık, cesur bir balıksırtı baskı, markalı bir altın tonlu sekmesi ve çıkarılabilir deri görünümlü poşetin Saplar sabitleme.

PAUL'S BUTİK HAKKINDA
Kalın bezeme ile aplike logosu detayları ve imza anahtarlık takılar, Paul Boutiquemakes stand-out şekillendirme için onları mükemmel bir seçim tarzı tanımlanabilir. Canlı baskılar ve sıradışı tarzları vitrine; ASOS özel bazı hatları ile, kapitone ceketler, baskı t-shirt, çanta ve cüzdanlar bir dizi bekliyoruz.

Çekiliş Şartları :

- Bloğumun takipçisi olmanız birinci şart
- Twitter ve Facebook Hesaplarımı takip etmenizi de rica ediyorum ve hesaplarınızda hediyeyi paylaşırsanız çok sevinirim.
- Ve bu çantayı görünce aklınıza ilk olarak ne geldi neler hissettiniz bunuda bilmek istiyorum yorum olarak

Yorumlarınızın sonuna mailinizi eklemeyi unutmayın lütfen.

Adsız yorumlar geçersiz sayılacaktır boşuna kendinizi yormayın..

Herkese başarılar diliyorum ve çok merak ediyorum neler yazdınız.