10.10.2012

2012 Kış Alışverişinden Aldıklarım

Uzun zamandır yazmadığım herkesin dikkatini çekmişti son yazımdan sonra bırakmayı düşündüğümü de yazmıştım ama sonra birden yeniden heveslendim sanki yazma isteğim yeniden geldi. Geçenlerde tam istediklerimin hepsini almasamda bir alışveriş macerası yaşadık Etol Moda ve ben iki çocukla Optimum'da koştur koştur yorularak alışveriş yaptık. Şansımıza bir sürü deli indirim vardı. İndirim hesaplasak gidemeyiz böyle kafadan çıkmalarda daha çok indirim yakalanıyor sanki hemde hiç beklenmedik parçalar bulabiliyorsunuz.

İşte benim bulduklarımKoton'daki saat 10.00-14.00 arasındaki %30 indirim fırsatlarındn faydalandım ve 69.90 TL'lik bu ayakkabıyı 49 TL'ye aldım. Çok rahat göründüğü kadar rahatsız değilBu çantayı ilk gördüğüm anda çok beğendim aslında birçok modeli diğer birçok mağazada var ben Koton'dan 35.00 TL'ye aldım %30 indirim uygulanarak tabi gerçek fiyatı 49.00 TL.

Trençkotu senenin ilk trençkotu iki renk daha almayı planlıyorum bakalım bu kışı yanarak geçireceğim için bunlar bana yeterli olacaktır diye düşünüyorum kalınlık olacak. Fiyatı 99.00 TL idi

Binici çizmeleri çok seviyorum iki sene önce Kemal Tanca'dan aldıım çime resmen ayağımdan hiç çıkmadı sanırım buda bu kış öyle olacak hemde hamileyken öyle topuklu falan uğraşamayacağım için büyük rahatlık olacak bana çorap gibi giyimi ile rahatça çıkabilirim dışarı. Hotiç Outlet mağazadan çok komik bir fiyata aldım bunu Gerçek fiyatı 598.00 TL ben 129.00 TL lik ürünü 29TL'lik hediye çekimi kullanarak 100 TL'ye aldım.


MAC FIX Sprey neredeyse dışarı sıkmadan çıkmadığım ürün haline geldi. Hem nemlendiricinin etkisini azaltıyor parlamayı önlüyor hemde makyajımın taze ve bozulmadan kalmasını saplıyor. Tabiki bunu Adana'dan almadım çünkü burada MAC yok. Ankara'dan mağazadan sipariş verdim.

Clinique Dramatically Different Moistuirizing Nemlendirici jel 3 senedir kullanıyorum. araya farklı ürünler girse de bu benim daimi nemlendiricim oldu.

Clinique Moisture Surge Nemlendirici Yüz Spreyi yazın özellikle çok kullandığım ama kışında kuruyan cildim için ani kurtarıcı oluyor.

Bliss Oksijen Maskesi ikinci kez aldım ilkini firma göndermişti ve severek kullandım detaylarını daha önce burada anlatmıştım. Şimdi ikinci kutumu aldım.

Ecrin Hnm için bu elbiseler çok komik fiyatlara aldım hatta mağazada almadığım bir kaç elbise modeli vardı onuda ilk gidişimde alacağım
Çoraplarımız M&S'den ikinci üründe %40 indirim fırsatı var iç giyim bebek iç giyim ve çoraplarda gerçerliydi sanırım. Bej renkli olanlar ikisi 49.00 tl idi diğer ikiside 29.90 tl ikincisi %40 indirim uygulandı