17.03.2010

Accessorize 2010 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu gururla sunar

İlkbahar/Yaz sezonunda farklı tarzlarda her stile uygun aksesuar seçeneği sunan Accessorize, 2010 ilkbahar/yaz sezonu için Blue Belle, Jasmine, Belize, Harem isimli 4 yeni koleksiyon hazırladı.
Accessorize, “Blue Belle” koleksiyonunda Denizci temasını işleyerek yaz boyu denizin ferahlığını hissetmenizi sağlıyor. Gece mavisi ve ekru renklerden oluşan detaylar aksesuarlarda kombinleniyor.

Şapkalarda, kolyelerde, bileziklerde, şallarda açık mavi, beyaz ve mor tonları dikkatleri çekerken çantalarda lacivertle beraber kullanılan beyaz ve pembe renkler koleksiyonda yerini alıyor. Lila renginin yer aldığı temada gün batımında deniz kokusu hissediliyor.
Yasemin çiçekleri motifleriyle oluşan “Jasmine” koleksiyonu ile işli büyük kolyeler, renkli çantalar, inciyle bezenmiş çiçek desenli tokalar, tahta bilezikler ve küpelerle büyülü bir dünyanın kapıları aralanıyor. Yeşil, gri, sarı, bej gibi açık renklerin tonlarından oluşan şallara parlak ve işli çantalar eşlik ediyor. Gece ve gündüz şıklığını yakalamanız için mutlaka işli ve çiçek desenli çantalara sahip olmalısınız.
“Belize” koleksiyonunda kelebek ve çiçek motifli uzun kolyeler Accessorize koleksiyonunun en renkli ürünleri arasında. Farklı renk boncuklar ve motiflerin oluşturduğu iğneleri her şekilde kullanabilirsiniz. Belize koleksiyonunda kırmızıdan pembeye, maviden turuncuya kadar, kıyafetinize uygun renk renk çantaları rahatlıkla hem gündüz hem gece takabilirsiniz.

“Harem” koleksiyonu ile otantik öğelerle bezenmiş, vintage görünümü katan desenlerle tasarlanmış kolyeler, çantalar sizlere farklı izler taşıyor. Nostaljik hava veren koleksiyonda pastel renkleri ön plana çıkıyor. Kahverengi, kırmızı, bordo, gri gibi renklerin kullanıldığı koleksiyon sizleri nostaljiye davet ediyor. Vintage şıklığı yakalamak isteyenler Harem koleksiyonunda büyük taşlı yüzükleri, küpeleri ve antik boncuklarla bezenmiş kolyeleri mutlaka keşfetmeliler.

Accessorize 2010 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan…